Kas yra "BCS"

First

Daugiametė patirtis elektroninių apsaugos sistemų srityje mums suteikė galimybę sukurti išskirtinę produktų grupę.

Per 11 metų BCS prekinis ženklas tapo vienu iš žinomiausių prekės ženklų vaizdo stebėjimo (CCTV) sistemų srityje.

Labai gerai žinodami rinkos poreikius, mes žinome kokias savybes ir charakteristikas turi turėti aukštos kokybės produktas, turintis konkurencingą kainą bei užtikrintą aukščiausio lygio techninį projektinį palaikymą.

Kurdami BCS prekinį ženklą, bendradarbiaujame su firmomis iš viso pasaulio. Atrenkame geriausius sprendimus, juos tobuliname ir todėl kuriame unikalius BCS produktus. Mūsų partneriai yra didžiausi pasauliniai koncernai ir mažos firmos siūlančios unikalius sprendimus. Stengiamės populiarinti šias idėjas kurdami savo autorines programas ir jas maksimaliai pritaikyti specifiniams kliento poreikiams. Bendradarbiaujame ir su firmomis, kuriančiomis unikalias technologijas, kurias pritaikome prie BCS sistemų. Tokiu būdu kuriame išskirtinius produktus reikalingus profesionaliai instaliacijai. Būtent todėl mūsų sprendimai yra išskirtiniai ir labiausiai pritaikyti kliento individualiems poreikiams.

BCS produktai suskirstyti į grupes: ekonominis produktas, standartinis produktas ir profesionalus produktas skirtas specialiems projektams. Klientas pas mus gali rasti visas gerai žinomas technologijų sistemas, tokias kaip: IP, HD-CVI, HD-TVI, AHD, ANALOG. Galime pasiūlyti nuo mažų įrašymo įrenginių, skirtų prijungti keletą kamerų iki šiuolaikiškų IP įrenginių, skirtų aptarnauti didžiausius objektus pasaulyje. Siūlomos įrangos aksesuarai - maitinimo blokai, kronšteinai, laikikliai, komutacinės dėžutės yra kruopščiai tikrinami ir testuojami mūsų inžinierių ir į rinką įvedami kaip sudedamoji BCS sistemų dalis.

Varšuvoje turime BCS firmos biurą ir centrinį sandėlių pastatą. Rūpinamės sandėlio prekių pasiūla, todėl visada užtikriname siūlomo asortimento prieinamumą.

Firmos struktūroje sukurti skyriai: Kokybės, Techninio aptarnavimo, Remonto, Pardavimų, Projektavimo ir Marketingo. Kokybės skyrius kontroliuoja produktus tiekiamus BCS partneriams. Techninio aptarnavimo skyrius padeda išspręsti klausimus dėl BCS sistemų įdiegimo arba programavimo. Kvalifikuotas remonto skyriaus kolektyvas rūpinasi, kad įrangos remontas būtų atliktas greitai ir kokybiškai. Remonto skyrius yra Varšuvoje, todėl išvengiama ilgų biurokratinių procedūrų susietų su atsarginių dalių tiekimu - taupomas BCS produktų vartotojų laikas. Projektavimo skyrius bendradarbiauja ir padeda mūsų klientams didelių investicijų vykdymų eigoje, užtikrindamas pagalbą bet kuriame projekto etape. Pardavimų skyrius konsultuoja, padeda išsirinkti įranga, formuoja užsakymus. Marketingo skyriaus strategija orientuota į pirkėjų lūkesčių tenkinimą, BCS produktų platintojų rėmimą. Marketingo skyrius organizuoja renginius klientams, platintojams ir kartu su jais didina BCS prekinio ženklo žinomumą. Firmos plėtra paremta ilgalaikiais santykiais su tiekėjais ir klientais. Mūsų pasiūla paremta asortimento stabilumu, naujovėmis ir inovacijomis. Trokštame tapti Partneriais, o ne tik Tiekėjais, todėl savo klientams sukūrėme programą „BCS profesionalams“.

Įmonėje (kartu su filialais) dirba apie 100 kompetentingų darbuotojų, pasiruošusių aptarnauti BCS pirkėjus ir vartotojus. Mūsų paslaugos siūlomos lietuvių, lenkų, anglų, ukrainiečių ir rusų kalbomis.

oficialus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paspauskite ant paveikslėlio norėdami padidinti.

BCS_levoriskis