UAB „LEVORIŠKIS“ Slapukų naudojimo politika

Kaina:

 

2018 - 05 - 24

Vilnius, Lietuva

 

Mes naudojame slapukus

 

UAB „Levoriškis“ bendrovė (toliau – „Levoriškis“, „mes“) naudoja slapukus ir kitas automatizuotas priemones tam tikrai informacijai apie mūsų interneto svetainių lankytojus rinkti, pavyzdžiui, kiek lankytojų apsilanko mūsų interneto svetainėje ir kokie svetainių puslapiai dažniausiai peržiūrimi. Rinkdami šią informaciją, išsiaiškiname, kaip geriausiai pritaikyti mūsų interneto svetaines ir reklamą lankytojams. Šią informaciją renkame įvairiomis priemonėmis, pavyzdžiui, naudodami slapukus, žiniatinklio indikatorius (angl. web beacons) ir kitas panašias technologijas. Nuoroda į „slapukus“ reiškia visas šias priemones.

 

Slapukai ir kitos automatizuotos duomenų rinkimo priemonės

 

Slapukai

Slapukai – tai nedidelė teksto rinkmena, išsaugoma jūsų kompiuterio standžiajame diske, kai lankotės mūsų interneto svetainėse. Naudodamiesi slapukais sužinome, ar, pavyzdžiui, jau lankėtės pas mus anksčiau, ar esate naujas lankytojas, ir nustatome labiausiai jus galinčias dominti svetainės funkcijas. Įsimindami jūsų parinktis, kol lankotės konkrečioje interneto svetainėje, slapukai pagerina naršymo internete galimybes.

 

IP adresas ir URL

IP adresas – tai unikalus identifikatorius, tam tikrų elektroninių prietaisų naudojamas atpažinimui ir komunikavimui internete. Kai lankotės mūsų interneto svetainėse, mes galime matyti įrenginio, kuriuo naudodamiesi jungiatės prie interneto puslapio, kuriame yra žiniatinklio indikatorius, IP adresą. Šią informaciją naudojame įrenginio fizinei vietovei nustatyti ir išsiaiškinti mūsų interneto svetainės lankytojų geografinius regionus. Pagal šią informaciją gali būti keičiamas mūsų interneto svetainių pateikimas sudarant jums geresnes galimybes naršyti.

 

URL (angl. uniform resource locator) – tai unikalus kiekvieno internete esančio ištekliaus identifikatorius arba adresas. Faktiškai tai yra žiniatinklio puslapio, kuriame lankotės, adresas. Pagal šią informaciją nustatysime, kokios interneto svetainės bei puslapiai yra lankomi ir kaip naršote mūsų svetainėje.

 

Kokius slapukus mes naudojame?

 

Mūsų interneto svetainėse naudojamų slapukų rūšys:

 

Griežtai privalomi slapukai

Šie slapukai būtini, kad galėtume įvykdyti jūsų inicijuotą operaciją ar pateiktą prašymą. Pavyzdžiui, yra įsimenama naršant svetainėje jūsų pateikta informacija ir seanso metu valdoma jūsų prisijungimo būsena. Šių slapukų atsisakyti negalite, nes be jų interneto svetainės negali tinkamai veikti.

 

Funkciniai slapukai

Šie slapukai sudaro interneto svetainei galimybę įsiminti jūsų parinktis, kad jums būtų lengviau ja naudotis. Pavyzdžiui, funkciniai slapukai leidžia įsiminti konkrečius jūsų nustatymus, tokius kaip pasirinkta šalis ir nuolatinė prisijungimo būsena, jeigu ją pasirenkate, bei kitas individualiam vartotojui pritaikytas funkcijas.

 

Analitiniai slapukai

Šie slapukai leidžia rinkti duomenis, susijusius su tuo, kaip naudojatės svetaine, įskaitant turinį, kurį pasirenkate naršydami mūsų svetaines, kad įvertintume svetainės efektyvumą ir sąveiką su vartotoju bei ilgainiui pagerintume savo interneto svetainių veikimą. Šiuos slapukus gali teikti trečioji šalis – analizės priemonės tiekėjas, bet jie naudojami tik su mūsų svetainėmis susijusiais tikslais.

 

Tiksliniai slapukai

Šie slapukai įsimena informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų interneto svetaine ir kitomis svetainėmis, kad jums savo svetainėse galėtume teikti reklaminę ir kitą tikslinę informaciją.

 

Pakartotinio reklamos nukreipimo slapukai (angl. Re-Targeting Cookies)

Šie slapukai įsimena informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų interneto svetainėmis, kad jums kitose svetainėse galėtume teikti reklaminę ir kitą tikslinę informaciją.

 

Socialinės medijos slapukai

Šie slapukai suteikia prieigą prie socialinių tinklų ir gali rinkti asmens duomenis, susijusius su tuo, kaip tais tinklais naudojatės. Mes negalime kontroliuoti to, kaip socialiniai tinklai gali rinkti ir naudoti jūsų asmeninę informaciją. Ja naudojamasi pagal socialinio tinklo privatumo politiką.  

 

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukus, apsilankykite: http://www.allaboutcookies.org/.

 

Mes naudojame slapukus:

 

Pavadinimas

Paskirtis

Renkami duomenys

Slapukų trukmė

Tretieji asmenys, naudojantys duomenis

_gat_gtag_[property_id]

Analitinis slapukas

Identifikacinis kodas tinklalapio lankytojų stebėsenai

2 metai

Google Analytics

_ga

Analitinis slapukas

Tinklalapio analitika: skaičiuojama apsilankymų skaičius iš individualaus kompiuterio

2 metai

Google Analytics

_gid

Analitinis slapukas

Tinklalapio analitika: skaičiuojama apsilankymų vartotojo apsilankymų skaičius per paskutines 24 valandas.

24 valandos

Google Analytics

 

Kaip išjungti arba pašalinti slapukus

 

Dauguma naršyklių pateiks informaciją, kaip nebepriimti naujų slapukų, gauti pranešimą gaunant naują slapuką ir išjungti esamus slapukus. Tačiau atkreiptinas dėmesys, kad be slapukų gali būti neįmanoma naudotis visomis mūsų interneto svetainės galimybėmis.

 

Turite klausimų?

 

Daugiau informacijos apie „Levoriškis“ privatumo praktiką rasite mūsų Privatumo politikoje.

 

Daugeliu atveju žiniatinkliui naršyti naudojama programinė įranga (naršyklės) slapukus naudotojo prietaise išsaugo automatiškai. Žiniatinklio vartotojai savo slapukų nustatymus gali bet kuriuo metu pakeisti. Nustatymai gali būti konkrečiai pakeisti taip, kad naršyklės nustatymuose automatiškai veikiantys slapukai būtų užblokuoti arba naudotojui būtų pranešame kiekvieną kartą, kai jie yra diegiami jūsų įrenginyje. Išsami informacija apie galimybės ir būdus valdyti slapukus pateikiama programinės įrangos (naršyklės) nustatymuose. Nepakeitus slapukų nustatymų, jie bus įdiegti naudotojo įrenginyje ir mes atitinkamai informaciją saugosime naudotojo įrenginyje bei turėsime galimybę su ja susipažinti.