Sieninis išskirtinis edukacinis kalendorius „Vilniaus miesto įkūrimo legenda“

Kaina: 25.00 €

2023 m. Vilnius švenčia istorinį 700 -ų metų jubiliejų. Norėdami prisidėti prie šios šventės, išleidome gerai vertinamą ir didelį susidomėjimą turėjusį išskirtinį edukacinį kalendorių, su istorinio paveikslo „Vilniaus miesto gimimas“ personažais.

Deja iki kalendoriaus išleidimo nebuvo užbaigtas pagrindinis šventės akcentas – nenutapytas istorinis paveikslas „Vilniaus miesto įkūrimo legenda – Gedimino sapnas“.

Kadangi šiuo metu turime nutapytą paveikslą, tai nusprendėme pakartoti kalendoriaus išleidimą 2024-iems metamas, papildydami šį kalendorių pagrindine puošmena tituliniame lape – paveikslo „ Vilniaus miesto gimimas“ kopija. Svarbu paminėti tai, kad titulinis lapas bus spausdinamas ant aukščiausios kokybės popieriaus, kurį bus galima išimti ir įrėminti.

Susipažinimui siunčiame planuojamo išleisti kalendoriaus (formatas 420 x 297 mm) 2024 metų maketą.

Jei sudomino šis išskirtinis gaminys ir norite juo gėrėtis ant biuro sienos ar kaip vertingą dovaną įteikti savo klientams, partneriams ar draugams, kviečiame užsisakyti šį šventinį kalendorių el.paštu : info@levoriskis.com arba telefonu: 8 52337675, mob : +370 61824057.

Kalendorius gali būti išleistas tiek lietuvių, tiek anglų kalbomis. Kalendoriaus užsakymus priimsime iki 2023 m. lapkričio 30 d., o išsiunčiami bus iki 2023 m. gruodžio 12 d. Turime likusius kelis 2023 m kalendorius, todėl jei prieš užsakant norėtumėte pamatyti kaip atrodo atspausdintas kalendorius, galėtume pristatyti nemokamai (Vilniuje, Kaune).

Kalendorių kainos (su pristatymu) užsakant :

  • 1 vnt – 25 Eur
  • Iki 10 vnt – 20 Eur
  • Iki 50 vnt – 18 Eur
  • Iki 100 vnt – 17 Eur
  • Virš 100 vnt – 15 Eur

Turime parengtą šventinio kalendoriaus maketą su teksto vertimu į anglų kalbą. Užsakymo kainos analogiškos tik be pristatymo.

 

Geležinis miestas iš valdovo sapno Ir sustūgo ant Kreivojo kalno geležinis vilkas. Tokiu galingu balsu, lyg šimtas vilkų būtų staugę. Ir linko ąžuolų viršūnės, žemė drebėjo, pasaulis amo neteko...

Seniai seniai, o gal ir ne taip seniai, prieš septynis šimtus metų, Lietuvos didysis kunigaikštis Gediminas išjojo Šventaragio slėnin Neries ir Vilnios santakoje paskutinio gauruotojo turo – mamutų laikus menančio tauro protėvio su svita medžioti. Nukovęs turą, staiga pamatė, kokioje gražioje vietoje atsidūręs, ir nusprendė čia pernakvoti. Ir buvo pataisyti jam patalai po galingu ąžuolu, ir saugojo jo sapną narsių karių pulkas, prie vėliavos budėjo vėliavnešys, ragą rankoj gniauždamas ženklo laukė trimitininkas...

Kietai įmigo valdovas, o įmigęs sapne išvydo geležinį vilką...

Tas sapnas buvo toks ryškus, kad nusprendė Gediminas vyriausiojo žynio – krivių krivaičio Lizdeikos atsiklausti, kokią gi žinią tuo geležiniu vilku dievai jam atsiuntę.

„O, mūsų didis valdove, – tarė jam Lizdeika. – Dievai tau siunčia žinią, kad turi čia pastatyti tvirtą kaip geležis miestą, kurio niekas negalės įveikti, jis atlaikys visus likimo smūgius, ir garsas apie jo jėgą bei didybę sklis per visą pasaulį.“

Paklausęs Gediminas krivio krivaičio, tą pačią dieną sukvietęs meistrus, žmonių minias ir pradėjęs miesto Vilniaus statybą, o kai mūrai iškilę, paskelbęs jį visų savo žemių sostine.

Ir sklinda nuo tol jau septynis šimtus metų garsas apie Geležinio vilko miestą po visą pasaulį... Ir plaukia čionai žmonės mokslo šviesos pasisemti, prie istorijos prisiliesti. Lietuvių tautos didybės pajusti. Jos atminimą iki šiol miesto Katedroje saugo pagoniškas aukuras.

Panašios prekės

Senovės baltai garbino ir puoselėjo ąžuolus, laikė juos dievų buveinėmis
302.50 €
Vienspalviai (kelly žalia) marškinėliai suaugusiems "Imperial" apvalia apykakle
25,00 €
Lietuviai laikė (daugelis ir tebelaiko) taurus ir stumbrus giminaičiais
302.50 €