Prekių grupės

signalogo1.jpg

Vaizdo stebėjimo sistema

Vaizdo stebėjimo sistema – stilizuotai galima pasakyti, kad tai akys, kurios ištisą parą mato viską ir visus, o protingi vaizdo įrašymo įrenginiai visa tai užrašo ir mes, mums patogiu, ar reikiamu momentu galime pamatyti, kas vyko (pvz. prie Jūsų namo), kai Jūs buvote išvykęs, ar paprasčiausiai miegojote.

Šiuo metu, tai labiausiai techniškai progresuojanti apsaugos priemonių sritis. Ir jei anksčiau tai buvo tik pagalbinė, pasyvi turto apsaugos sistema, tai šiuo metu jinai tampa aktyvia – Jūsų turto apsaugos sistema, kuri ne tik padeda saugoti turtą, bet ir pateikia nenuginčijamus įrodymus pagal kuriuos teisėsaugos pareigūnai gali nesunkiai surasti nusikaltėlius.

Jums belieka tik TINKAMAI pasirinkti vaizdo stebėjimo sistemos komponentus ir TINKAMAI juos instaliuoti. Šioje vietoje ir prasideda pagrindinė problema, nes vaizdo stebėjimo sistema susideda iš trijų pagrindinių dalių:

  • Vaizdo stebėjimo kameros;
  • Vaizdo įrašymo įrenginiai;
  • Vaizdo atkūrimo monitoriai.
  • Prie šių trijų dalių prisideda dar daugybė pagalbinių, bet ne mažiau svarbių įrenginių:
  • Objektyvai, infraraudonųjų spindulių prožektoriai, lauko korpusai;
  • Vaizdo signalo perdavimo linijos;
  • Įrangos maitinimo šaltiniai;
  • Keitikliai, jungtys ir t.t.

Galima daug rašyti šiais klausimais ir analizuoti įvairias įrenginių jungimo ir konfigūravimo schemas, bet be kvalifikuoto specialisto čia tikrai neišsiversite, tad nedvejokite: skambinkite, rašykite, klauskite – tikrai patarsime ir padėsime.

O pabaigai duosime paprastą gerą ir teisingą vaizdo stebėjimo sistemos pasirinkimo patarimą:

Renkantis vaizdo stebėjimo sistemą reikia atkreipti dėmesį į kamerų raišką. Jinai turi būti kuo didesnė – 1,3-2 MP, o dar geriau 3 MP raiškos. Toliau būtina pasirinkti įrašymo įrenginį, kuris visų kamerų vaizdą įrašytų ir atkurtų realiu laiku ir su nemažesne raiška kaip kamerų transliuojama raiška.

Pabaigai pasirinkite monitorių, kurio vaizdo atvaizdavimo raiška yra bent 30-50% geresnė nei vaizdo įrašymo (kamerų) raiška. Blogiausiu atveju jinai gali būti analogiška kamerų raiškai, bet jokiu būdu ne prastesnė. Jei šio sistemos parinkimo principo Jūs nepažeisite – turėsite GERĄ vaizdo stebėjimo sistemą, kuri pilnai atitiks Jūsų pasirinktą kokybės lygį.

Prekės su ženklu „SIGNA“ yra priskiriamos UAB „Levoriškis“ parduodamų prekių grupei, kuri turi geriausią kokybės ir kainos santykį.Paskutinis atnaujinimas: Trečiadienis, 29 liepos 2015 21:58